RIPO koodi : 1198-13-P
Kaunis 2 makuuhuoneen huoneisto erinomaisella paikalla lähellä Alanyan keskustaa ja Kleopatra rantaa
Yleistietoa
- Tyyppi: ASUNNOT
- Sijainti: Alanya
- Status: Resale
- Kerros: 3
- Koko: 105 m2
- Rakennus vuosi: 2008
- Hinta: € 115.000
Etäisyydet
- Ranta: 690 m
- Kauppa: 400 m
- Alanya: 2300 m
- Bussi: 0 m
- Taksi: 0 m
- Lentokenttä: 40 km
Huoneet
- Olohuone: 1
- Keittiö: Puoleksi avoin
- Makuuhuone: 2
- Kylpyhuone: 1
- Parveke: 2
Sisätilat
- Kodinkoneet
- Ôhukonditsioneeride arv: 3
- Huonekalut
- TV/Satelliitti
- Kuumavesivaraaja
- Ikkunat:
- Teräsovi
Mukavuudet/Palvelut
- Uima-allas
- Sauna
- Grilli
- Talonmies
- Hissi
Nyt sinulla on upea tilaisuus tulla tämän kauniin 2 makuuhuoneen asunnon uudeksi omistajaksi joka sijaitsee suositulla alueella Alanyan keskustan tuntumassa.
Tämä kaunis, moderni, täysin kalustettu huoneisto on kooltaan 105 m2. Huoneistossa on avoin olohuone ja keittiö yhdistelmä jossa suuret ikkunat. Olohuone on kauniisti sisustettu ja kalustettu ja täältä on pääsy lasitetulle parvekkeelle. Keittiö on moderni ja täysin varustettu ja jonka yhteydessä on myös ruokailutila. Huoneistossa on yksi kylpyhuone ja 2 makuuhuonetta, joista toisessa on oma pieni parveke.
Kompleksi on hyvin hoidettu ja asukkailla on käytössään suuri yksityinen parkkipaikka, ulko uima-allas, aurinkoterassi ja sauna. Lähialueelta löytyy kauppoja ja Alanyan keskustaan on vajaat 2 km, jossa on suurempi valikoima kauppoja, ravintoloita sekä kulttuuri- ja yöelämää. Huoneisto sijaitsee päätien varrella ja tarjoaa tällöin helpon pääsyn kaikkialle ympäröiville alueille. Kaunis Kleopatra-ranta on vain 600 metrin päässä.